Single lady 2 5.díl


single lady 2 5.díl

Sledujete film Single Lady 2: Na výletě. Druhá série veleúspěšného seriálu, který získal cenu Ondáš, se vrací v podobě desátého dílu seriálu Single Lady 2: Rekonstrukce. Sabina se probouzí v posteli s Martinem a na cestě na schůzku o fúzi se Single Lady 5: Opice. Jak dopadne její rande s Jakubem? A vrátí se už Tadeáš? Začne Sabina opět abstinovat?

.

V tomto díle seriálu Single Lady 2 budeme sledovat intriky Sabiny (Jana Plodková), která se seznámí s Martinem (Michal Kern). Mezitím Tadeáš v baru oznámil, že už nechce abstinovat. Využije Jakub (Vladimír Polívka) jeho svobodného postavení? A když je ohrožen vztah Martina a Sabiny, dohodnou se na nové manželské posteli?

.

Single Lady 2: Wild II - Episode 5 Single Lady 2: On a trip.

.

Jana Plodková, Jitka Schneiderová, Tomáš Měcháček, Vladimír Polívka, and others.

.

Single Lady je známá česká komedie, v níž vystupuje svobodná dívka žijící se svými dvěma kamarádkami. Dvě série měly úžasnou sledovanost a patří k nejoblíbenějším sitcomům u nás.

.

Co se stalo s filmem Single Lady 2!? Po premiéře, která byla na svou dobu rekordní, jsme se dozvěděli, že se jedná o poslední díl této sezóny. Díky jakési magické moci se nám je podařilo přivést zpět z prázdnoty. Tento týden budete mít jedinečnou příležitost zhlédnout čerstvý díl s názvem Na výletě.

.

Někdo jiný má Sabinu, která je zajímavá nejen jako herečka, ale také jako svobodná žena. Na tomto zábavném místě se nemůže dočkat, až si najde vztah, a rázně se začne zaplétat s místními muži. Pro takovou dívku je to dobré místo!

.

Věrní přátelé a neustálá touha po dobrodružství jsou to, co od začátku pohánělo Single Lady 2. A nyní je zpět. Ve druhé sezóně! Nechte se slyšet!

.

obrazek
Více informací

hole holky

význam slova flirt

natržená kunda

rezava kunda

nemoc pica

holky v akci

flirt kontakt

placeny sex praha

jak se píše pica

mrdani krasne blondynky

Bing Google